Looduslikud materjalid

Meie peamisteks materjalideks toodete valmistamisel on lina ja vill. Mõlemad on kvaliteetsed, jätkusuutlikud materjalid, mis nõuetekohase hoolduse korral kestavad kogu elu.

VILL

Vill on looduslik materjal igaks aastaajaks. See on antibakteriaalne ja lõhnakindel, ning vajab vähem pesemist, mis aitab kaasa selle pikaealisusele. Vill on tuntud mitte ainult soojade kampsunite ja sokkide valmistamisel, vaid see on suurepärane termoregulaator, mis aitab säilitada ühtlast kehatemperatuuri olenemata ümbrusest. Vill on hingav materjal ning kindlasti leiab laialdast kasutust riideesemete valmistamisel, alates kergest t-särgist kuni mugava kampsuni.

MERIINO

Meriinovill on tuntud oma õhulisuse ja pehmuse poolest. Erilist tähelepanu pöörame ainult sertifitseeritud julmusevaba toorainele.

Uurige rohkem

ALPAKA

Alpakavill on luksusliku peene tekstuuriga, tugev, pehme ja hüpoallergeenne, ideaalne tundlikule nahale.

Uurige rohkem

NEITSIVILL

Neitsivill samuti tuntud kui uus vill, on saadud lamba esimesel pügamisel. See on kõige soojem ja pehmem lammaste villast. Meie "uus vill" märgistusega tooted on valmistatud ainult varem valmistootes kasutamata kiust, ning ei ole üheski töötlemise etapis kahjustunud.

Uurige rohkem

LINA

OSTLEMA

Lisateave

Loomulik stiil

Lisateave meie pere, kaubamärgi ja ajaloo kohta.

Looduslik tootmine

Eetiline ja jätkusuutlik alates tarneahelast kuni meie tehase ja levitamiseni. 

Loomulik hooldus

Usume filosoofiasse, et osta elu eest. Siit saate teada, kuidas muuta oma lina- ja villatooted kogu elu kestvaks.