Saatmine ja tagastamine

 KOHALETOIMETAMINE


TARNEVÕIMALUSED:

Omniva Standard kohaletoimetamine / Pakiautomaat
Järeletulemine poest Natural Style kauplus, Vene 2, Tallinn, E-N: 10.00-18.00

Kui otsustate ise järele tulla, saate tellimuse valmimisel SMS-i.


Tarneaeg Eesti piires: 1-5 tööpäeva.
Tarneaeg Euroopa Liidu riikidesse: 5-15 tööpäeva.
Tarneaeg üle maailma: 8-30 tööpäeva.
Üle 250€ tellimustele on kohaletoimetamine tasuta (ainult Eesti ja EL).


Kui tellimus on saatmiseks valmis, saadame teile e-maili kinnitusega ja jälgimisnumbriga.
Saate oma tellimust jälgida SIIN.
 

 

TAGASTAMISPOLIITIKA

 

Pärast tellimuse kättesaamist on tellijal õigus e-poes sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. (Sõltuvalt tootest ei pruugi ostjal olla taganemisõigust; sellisel juhul peavad vastavad tooted ja teenused olema loetletud ning need peavad vastama § 53 lõikes 4 sätestatud tingimustele.Võlaõigusseadus.)

Taganemisõigus ei kohaldu, kui tellijaks on juriidiline isik.

14-päevase tagastamisõiguse rakendamisel ei tohi tellitud kaupa kasutada muul viisil kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks viisil nagu see on lubatud kauba testimiseks füüsilises poes.

Kui kaupa on kasutatud muuks otstarbeks, kui on vajalik kauba olemuses, omadustes ja toimimises veendumiseks või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Tagastatavad kaubad võetakse vastu ainult koos tagastuslehega, mille leiab siit: TAGASTUSLEHT. Tagastusleht tuleb täita ja saata e-posti aadressile shop@naturalstyle.ee hiljemalt 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Palun märkige pakendile meie kontaktnumbri +372 5919 5048

 

 

SAADA PAKEND:

Aadress

Horveit OÜ

Veerenni 29a, Tallinn, Eesti,

10135 Harjumaa

Kontaktnumber

(kohustuslik)

+372 5919 5048    

                             

Kauba tagastamise kulud kannab tellija, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellitule (nt vale või defektiga toode).

Tellija peab kauba tagastama avalduse esitamisele järgneva 14 päeva jooksul või esitama tõendi, et ta on eelnimetatud perioodi jooksul kauba üle andnud kauba vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel tellijale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest, kõik tellijalt lepingu alusel saadud tasud.

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni tellija on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui tellija on kaupa tellides valinud Veebipoe pakutud kõige soodsamast tavapärasest kauba kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus müügist taganeda ja nõuda ostjalt kauba tagastamist, kui e-poes märgitud kauba hind on eksituse tõttu oluliselt madalam kauba turuhinnast.