Looduslikud materjalid

Meie peamisteks töövahenditeks on lina ja vill. Mõlemad on kvaliteetsed ja jätkusuutlikud materjalid, mis nõuetekohase hoolduse korral kestavad kogu elu.

VILL

Vill on looduse enda kõrgtehnoloogiline materjal igaks aastaajaks. See on antibakteriaalne ja lõhnakindel ning nõuab vähem pesemist, mis aitab kaasa selle pikaealisusele. Kuigi see on kõige kuulsam oma soojade kampsunite ja sokkide poolest, on vill suurepärane termoregulaator. Hingavuse omadusega vill sobib väga hästi erinevate riiete valmistamiseks - alates imelihtsatest t-särkidest kuni mugavate kampsuniteni.

MERIINO

Meriinovill on kuulus oma õhulisuse ja pehmuse poolest. Hoolime sellest, et hankida villa ainult sertifitseeritud tarnijatelt. 

UURIGE

ALPAKA

Alpaka vill on imelise mõnusa tekstuuriga ja hüpoallergeenne, allergikud võivad seda julgesti kanda. 

UURIGE

NEITSI

Neitsi vill tuntud ka kui lambavill, on lamba esimese pügamise käigus võetud vill. See on ka väga peen, kuid on palju soojem kui teised meie kasutatavad villatüübid. Meie puhul on kogu meie vill uus vill, mis tähendab, et seda pole kunagi varem kootud

UURIGE

LINA

Lina on veel üks kvaliteetne materjal, millel on iseloomulik tekstuur ja tunne. Selle termilised ja niiskust imavad omadused muudavad selle ideaalseks materjaliks iga ilmaga, nii niiske kui kuiva, kuuma või külmaga. See on tugev ja vastupidav, biolagunev ja säästlikum kui puuvill. Loomulikult muudavad selle meeldiv tekstuur ja hüpoallergeensed omadused villa veelgi atraktiivsemaks materjaliks igasuguste rõivaste jaoks.

Uuri lähemalt

Natural Style

Tutvuge meie perekonna, kaubamärgi ja ajalooga.

Looduslik tootmine

Eetiline ja jätkusuutlik – alates tarneahelast kuni tehase ja turustamiseni. 

Looduslik hooldus

Usume filosoofiasse, et osta terveks elueaks. Siit saate teada, kuidas muuta oma lina- ja villatooted elukestvaks.