Saatmispoliitika

Me saadame üle kogu maailma (välja arvatud Vene Föderatsioon). Saatmiskulud sõltuvad paki kaalust, saatmisviisist ja teie asukohast. Kogu maksumust näete kassas, EL saatmine üle 250 € on tasuta. 

Tellimuse täitmiseks kulub kuni 5 tööpäeva. Kui see on tehtud, saadetakse teile teavituskiri koos jälgimisnumbri ja jälgimislingiga. Peale seda võib tarne kesta:

  • Eesti piires: 1-5 tööpäeva.
  • Üle Euroopa Liidu: 5-15 tööpäeva.
  • Tarneaeg üle maailma: 8-30 tööpäeva.

Kui tellimus on saatmiseks ette valmistatud, saadame teile jälgimisnumbri. 
Saate oma tellimust jälgida SIIN või eest SIIN DPD kohaletoimetamiseks. 

Tagastamine ja vahetus

Kauba tagastamiseks tuleb e-posti aadressile esitada kauba ostmisest taganemise avaldus shop@naturalstyle.ee 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist ja saatke meile tagasi. Palun leidke kogu vajalik teave siit  Kohaletoimetamine ja tagastamine osa. 

Peale tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poega sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. Kauba tagastamiseks ei tohi Te seda kasutada muul viisil, kui on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks samal viisil, kui Teil oleks lubatud kaupa reaalses kaupluses testida. 

Ostja vastutab tagastamise postikulude ja väärtuse vähenemise eest, kui asja ei tagastata algses seisukorras. 

Me ei paku vahetusi. Kui soovite teistsugust suurust või värvi, siis palun tagastage oma toode ja esitage uus tellimus. Teeme teile tagasimakse kohe, kui olete kauba tagasi saanud.