Eritellimused

Oleme täitnud eritellimusi mitmetele klientidele.

ERITELLIMUSED
Firmarõivad

Meil on lai kogemus mugavate ja stiilsete töörõivaste arendamisel, mis peegeldavad teie brändi identiteeti ja töökeskkonna vajadusi. Oleme välja töötanud terviklahendused Eesti Kaitseväele, Politsei- ja Piirivalveametile, Eesti Mereakadeemiale ja paljudele teistele. Me oleme valmis vastama teie vajadustele täpselt ja tõhusalt. Samuti saame kujundada ja tikkida või trükkida teie logo.

ERITELLIMUSED
Tooted

Meie seadmed võimaldavad pakkuda teile vabadust disaini, kuju ja materjalide osas, kohandada oma tooteid vastavalt oma vajadustele. Oleme valmistanud brändiriided ja esemed rahvusvahelistele organisatsioonidele nagu Skillmill UK, Eesti räppar ja visuaalkunstnik Tommy Cash jpt. 

ERITELLIMUSED
Hulgimüük

Ekspordime tooted oma partneritele üle kogu maailma – Saksamaa, Montenegro, Suurbritannia, Kanada on vaid mõned meie kõige levinumad ekspordisihtkohad. Hea meelega täidame teie hulgitellimuse.

ERITELLIMUSED
Kool ja kõrgharidus

Koolivorm on oluline õpilaste ja õpetajate individuaalsuse jaoks. Loome vormiriietuse, mis paistab silma nii disaini kui ka kvaliteedi poolest. Saame pakkuda täielikku või osalist paketti, olgu see siis vormiriietus, näomaskid, mütsid või muu.

ERITELLIMUSED
Suveniiride kollektsioon

Igal aastal külastavad tuhanded turistid meie poode Tallinna vanalinnas. Paljud suveniirid, mida me müüme, pole meie veebisaidil loetletud. Kui ostsite meilt midagi, kuid ei leia seda siit, ärge muretsege! Võtke meiega ühendust ja kindlasti leiame teie jaoks õiget toodet.