Saatmine ja tagastamine

KOHALETOIMETAMINE


TARNE VÕIMALUSED ON:

Omniva Standardne kohaletoimetamine
Koguge poest Natural Style kauplus, Viru 7, Tallinn, E-N: 10.00-18.00

Kui otsustate ise järgi tulla, saate pärast tellimuse valmimist SMS-i.


Tarneaeg Eesti piires: 1-5 tööpäeva.
Tarneaeg üle Euroopa Liidu: 5-15 tööpäeva.
Tarneaeg üle maailma: 8-30 tööpäeva.
Üle 200 tellimustele on kohaletoimetamine tasuta (ainult Eesti ja EL)..


Kui tellimus on saatmiseks ette valmistatud, saadame teile jälgimisnumbri.
Saate oma tellimust jälgidaSIIN.
 

 

TAGASTUSREEGLID

 

Peale tellimuse kättesaamist on ostjal õigus e-poega sõlmitud lepingust taganeda 14 päeva jooksul. (Sõltuvalt tootest ei pruugi ostjal olla taganemisõigust; sellisel juhul peavad vastavad tooted ja teenused olema loetletud ning need peavad vastama § 53 lõikes 4 sätestatud tingimustele.Võlaõigusseadus.)

Taganemisõigus ei kehti, kui ostjaks on juriidiline isik.

14-päevase taganemisõiguse kasutamiseks ei tohi te tellitud kaupa kasutada muul viisil, kui see on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks samal viisil, kui teil oleks lubatud kaupa reaalselt testida. poodi.

Kui kaupa on kasutatud muul otstarbel kui on vajalik kauba olemuse, omaduste ja toimimise tagamiseks või kui sellel on kasutus- või kulumisjälgi, on veebipoel õigus alandada kauba tagastatavat summat. kooskõlas kauba väärtuse vähenemisega.

Kauba tagastamiseks tuleb esitada kauba ostmisest taganemise avaldus (mille vormi leiab siit:TAGANEMISDEKLARATSIOON) e-posti aadressileshop@naturalstyle.ee 14 päeva jooksul kauba kättesaamisest. Palun märkige pakendile meie kontaktnumber +372 5919 5048

 

 

SAADA PAKEND:

Aadress

Horveit OÜ

Veerenni 29a, Tallinn, Eesti,

10135 Harjumaa

Kontaktnumber

(kohustuslik)

+372 5919 5048    

                             

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhtudel, kui tagastamise põhjus seisneb selles, et tagastamisele kuuluv toode ei vasta tellimusele (nt vale või defektiga toode).

Ostja peab kauba tagastama 14 päeva jooksul taganemisavalduse esitamisest või esitama tõendid selle kohta, et ta andis kauba eelnimetatud tähtaja jooksul üle vedajale.

Veebipood tagastab tagastatava kauba kättesaamisel ostjale viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva möödumisel, kõik ostjalt lepingu alusel laekunud maksed.

Veebipoel on õigus keelduda raha tagastamisest kuni tagastatava kauba kättesaamiseni või kuni ostja on esitanud tõendi toodete tagastamise kohta, olenevalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on selgelt valinud e-poe pakutavast soodsaimast tavapärasest saatmisviisist erineva saatmisviisi, ei ole pood kohustatud hüvitama tavapärast saatekulu ületavat kulu.

Veebipoel on õigus müügist taganeda ja nõuda ostjalt kauba tagastamist, kui e-poes märgitud kauba hind on eksituse tõttu oluliselt madalam kauba turuhinnast.