natural style estonia brand

Natural Style

Lugu

Pereettevõte. Oleme 100% eesti pereettevõte, mis on keskendunud villaste ja linaste rõivaste tootmisele. Meie teekond sai alguse 1997. aastal Tallinna väikesel turuplatsil, kus me müüsime suveniire ja riideid turistidele. Vähehaaval äri laienes ja meil ilmus üks pood, peale seda suutsime alustada oma tootmisega. Esialgu kudumeid müüdi suveniiridena turistidele, kuid hiljem hakkasid ka kohalikud ostjad hindama meie tooteid kõrge kvaliteedi ja ilusa disaini ning säästva tootmise pärast.

Tihedalt koos hoidev kollektiiv. Tänu meie meeskonna ja perekonna väärtustele oleme suutnud kasvada, jõudes sinna, kus oleme praegu. Tihedalt koos hoidev kollektiiv on meie edu võti, sest üksteise toetamine loob tugeva ja usaldusväärse tööõhkkonna. Meie meeskond väärtustab koostööd ja vastastikust austust, mis aitab meil ületada kõiki raskusi. Tihedad suhted ja ühised eesmärgid teevad meist rohkem kui lihtsalt töökaaslased - me oleme nagu perekond.

Ajaloolised juured. Meie disainifilosoofia aluseks on traditsiooniliste kudumismotiivide ja -tehnikate kombineerimine kaasaegsete lahenduste ja nõudmistega. Eesti kudumisel on pikk ajalugu, mis suudab võistelda teiste Põhjamaade kudumistraditsioonidega. Meie riigi erinevates piirkondades on palju subkultuure, mis pakuvad rohkelt inspiratsiooni.

Natural Style. Meie pakutavad riided võimaldavad teil end loodusega segamatult ühtsena tunda. Nende vastupidavus lubab teil muretult tegevusi nautida ning nende mugavus võimaldab teil end hästi tunda, olenemata sellest, kas matkate looduses või naudite kodus kuuma kakaod. Kõik meie tooted on hangitud ja toodetud säästvalt ning on biolagunevad. Need on ka kauakestvad, mis aitab vähendada jäätmeid.

Jätkusuutlik mood. Kõik meie põhimõtted, sealhulgas mood ja jätkusuutlikkus, on omavahel tihedalt läbi põimunud. Usume, et ajatuid kujundusi kududes pikendame oma rõivaste kasutusiga, vähendades raiskamist ja soodustades vastutustundlikku tarbimist. Sellele aitavad kaasa ka meie kasutatavad materjalid, millel on loomulik tekstuur ja omadused, mida hinnatakse nende ilu ja vastupidavuse tõttu.

Looduslikud materjalid

Lina ja vill on looduse kõrgeima kvaliteediga, mainekad materjalid, millel on pikk ajalugu ja traditsioonid.

Looduslik tootmine

Eetiline ja jätkusuutlik – alates tarneahelast kuni tehase ja turustamiseni

Looduslik hooldus

Usume filosoofiasse, et osta terveks elueaks. Siit saate teada, kuidas muuta oma lina- ja villatooted elukestvaks.