Natural Style

Meie lugu

Pereettevõte. Oleme 100% Eesti kapitalil põhinev rõiva tootmis- ja kaubandusettevõte. Kõik algas 1997. aastal, kui me hakkasime kauplema Tallinna ühel väiksel tänavaturul. Meie tootevalikus olid eesti suveniirid, sealhulgas riided ja peamisteks klientideks olid Tallinna vanalinna külastavad välisturistid. Kasvasime samm-sammult, kuni saime oma kaupluse ja hiljem alustasime ka oma riiete tootmisega. Meie eesti traditsioonilise mustri disainiga kudumid olid väga nõutud ja populaarsed turistide hulgas. Tooted said kohalike klientide tunnustust ja tähelepanu mitte ainult hea kvaliteeti eest, vaid ka tänu 100% jätkusuutlikule tootmisele.

Ühtehoidev kollektiiv. Tänu meie väärtushinnangutele meeskonna ja perena suutsime jõuda sinna, kus me praegu oleme. Me toetame üksteist ja loome meeldiva töökeskkonna. Pöörame kindlasti tähelepanu nii töötajate kui ka klientide heaolule. Usume, et positiivne mõju keskkonnale lisab väärtust meie toodetele. Tihedalt teeme koostööd oma tarnijatega, et tagada eetilise ja keskkonnasõbraliku hankimise. Oma klientidele vajaduste rahuldamiseks pakume kiiret ja positiivset tuge.

Ajaloolised juured. Meie disainifilosoofia aluseks on traditsiooniliste kudumismotiivide ja -tehnikate ühendamine kaasaegsete lahenduste ja nõudmistega. Eesti kudumine on pika ajalooga ja on võrreldav teiste Põhjamaadega. Eesti erinevates piirkondades on inspiratsiooni ammutamiseks palju alamkultuure.

Looduselähedane stiil. Meie rõivad annavad teile võimalust tundma end vabana ja loodusega koos ühtse tervikuna. Kudumite vastupidavus jätab teid muretult teie tegevuste juurde ja mugavus võimaldab nautida oma aega, ükskõik, mida teete, olgu see siis looduses matkamine või kodus kuuma kakao joomine. Kõik meie tooted on hangitud ja toodetud säästvalt ning on biolagunevad. Need on kauakestvad, mis vähendab ressursside raiskamist.

Jätkusuutlik mood. Kõik meie põhimõtted on põimunud, isegi mood ja jätkusuutlikkus. Usume, et ajatu kujunduse kudumisega pikendame oma rõivaste kasutusiga, vähendades veelgi raiskamist ja julgustades vastutustundlikku tarbimist. Seda kinnitavad veelgi meie kasutatavad materjalid, millel on omane tekstuur ja omadused, mida hinnatakse nende välimuse ja omaduste poolest.

Lisateave

Looduslikud materjalid

Lina ja vill on kõrgeima kvaliteediga looduslikud materjalid, millel on pikk ajalugu ja rõivaste valmistamise traditsioonid.

Looduslik tootmine

Eetiline ja jätkusuutlik alates tarneahelast kuni meie tehase ja levitamisenin

Loomulik hooldus

Usume filosoofiasse, et osta terveks eluks. Siit saate teada, kuidas muuta oma lina- ja villatooted elukestvaks.